Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

12 - 18 грудня 2016 р.

Тиждень знань

з основ безпеки життєдіяльності

12 - 18 грудня 2016 року в приватній Лінгвістичній гімназії пройшов тиждень знань із основ безпеки життєдіяльності.

Упродовж тижня куратори та вчителі провели низку заходів та виховних бесід, присвячених безпеці.

Куратор 2-А класу Очеретяна Юлія Сергіївна провела відкритий урок на тему «Особиста безпека».

У 2-Б класі куратор Коркішко Олена Олегівна організувала конкурс "Сам удома". Учні в інтерактивній формі засвоїли корисні поради безпечної поведінки у випадках, коли вони залишаються вдома без нагляду.

Куратор 4 класу Ніколаєва Оксана Миколаївна провела у своєму класі виховний захід на тему: «Безпека на дорозі».

У 5-х класах кураторами було проведено урок-вікторину з основ здоровя «Азбука безпеки».

Для шестикласників куратор Тернавська Маргарита Дмитрівна підготувала відкритий урок на тему: «Безпека щоденного життя».

Учні 6-11 класів  переглянули  відеоколекцію  на  тему:   «Як   вижити    у надзвичайних ситуаціях?»

Крім того, учні 1-5 класів проявили свою креативність у конкурсі малюнків «Будьте обережні, діти».

Завдяки тижню знань із основ безпеки життєдіяльності гімназисти змогли дізнатися більше про те, як зберегти своє здоров’я в повсякденному житті і в надзвичайних ситуаціях.