Екскурсія до парку "Київська Русь"

30 вересня 2015р.

Екскурсія до парку "Київська Русь"

30 вересня 2015 року гімназисти відвідали парк «Київська Русь», розташований в мальовничому селі Копачів Обухівського району. Древній Київ  у цьому парку – це єдине і неповторне в історії людства відтворення одного з найвідоміших міст Східної Європи – Стародавнього Києва.

Поринувши в неповторну атмосферу часів Київської Русі, учні дізналися про виникнення та утворення стародавньої держави, про устрій життя східних слов’ян, а також піднятися на князівські трибуни. Особливу зацікавленість гімназистів викликала експозиція облогової техніки війська Київської Русі. Учні дізналися, що ці великі щити на колесах використовували як для захисту від нападників, так і для штурму укріплень ворогів.

Під час екскурсії діти також побачили реконструйовану діючу бойову лодію IX-XI століття "Князь Володимир".

Серед низки запропонованих розваг, гімназисти обрали стрільбу з лука. Наші хлопці мали нагоду відчути себе справжніми воїнами – лучниками.

Удосталь погулявши на свіжому повітрі, гімназисти сфотографувалася в історичних костюмах та придбали сувеніри на згадку.

(Фотозвіт з екскурсії Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)