Український віночок у звичаях і традиціях українського народу

26 листопада 2015 р.

Український віночок у звичаях і

традиціях українського народу

26 листопада 2015 року  в  приватній Лінгвістичній гімназії відбулося свято «Український віночок у звичаях і традиціях українського народу». Організувала і провела цей виховний захід завідувач кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін приватної Лінгвістичної гімназії, відмінник освіти України, вчитель-методист Кандиба Людмила Іванівна.

Розпочали захід учні 7-го класу, які підготували цікавий та змістовний матеріал про значення кожної квітки у віночку, а також  ознайомили присутніх з  різновидами віночків та їх використанням у обрядах українців.

Продовжила свято концертна програма, яку підготували музичний керівник гімназії Галанська Валерія Валеріївна та хореограф  Яцків Роман Ярославович.

Першими виступили  учні 4-го класу, які виконали запальний танок «Сонячний віночок», вразивши присутніх не тільки хореографічною майстерністю, а й барвистим національним вбранням.

Розкрили чутливу та загадкову українську душу  учні 2-го та 7-го  класів, заспівавши пісню «Квітка-душа».

Продовжила концерт  запальна  жартівлива пісня  «Черевички» у виконанні учнів 3-го класу.

А національний колорит Гуцульщини відтворила учениця 4-го класу Несторова Марія, виконавши справжній гуцульський танок.

Підняли настрій усім присутнім  і  учні 5-го класу, виконавши музично-хореографічну композицію «Одна калина».

Учениці 3-го та 7-го класів виконали музично-хореографічну композицію "Сіла птаха".

А завершили це свято учениці 7-го та 9-го класів, які виконали музично-хореографічну композицію "Запали вогонь".

Засновник і директор приватної Лінгвістичної гімназії      Валентини Петрівна Дашковська висловила подяку  учням та педагогічному колективу за таке прекрасне свято та побажала творчої наснаги і нових звершень.

(Фотозвіт  Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)