Екскурсія до Державного музею іграшки

18 листопада 2015 р.

Екскурсія до Державного музею іграшки

18 листопада 2015 року учні початкових класів гімназії відвідали Державний музей іграшки у місті Києві. Це дивовижний музей, адже світ дитячих ігор розташувався на його  вітринах. Іграшкові машини, екскаватори, літаки, барвисті й рідкісні колекції українських народних іграшок, ляльки-мотанки, ексклюзивні авторські роботи лялькарів ще радянських часів зачарували дітей.

Маленькі гімназисти відвідали три постійно діючі виставки. Вони дізналися про те, коли виникли перші іграшки, про особливості створення українських народних іграшок, мали змогу ознайомитися з авторськими роботами, які представлені в єдиному екземплярі. Учні дізналися, що у колекції музею близько 600 найменувань ляльок, серед яких є й ігрові, які зображають професії людей. Але найбільше сподобалися малятам унікальні іграшки зі справжнього сиру, про існування яких багато хто не знав, а вони і до цього часу прикрашають домівки жителів Західної України. Цікаво, що розмальовують такі ляльки натуральними барвниками.

Також  учні мали можливість сфотографуватися з іграшками, які їм найбільше сподобалися.

У всіх залишилися незабутні враження від такої чудової екскурсії.