Екскурсія до Державного музею іграшки
|
18 листопада 2015 р.
Екскурсія до Державного музею іграшки
18 листопада 2015 року учні початкових класів гімназії відвідали Державний музей іграшки у місті Києві. Це дивовижний музей, адже світ дитячих ігор розташувався на його вітринах. Іграшкові машини, екскаватори, літаки, барвисті й рідкісні колекції українських народних іграшок, ляльки-мотанки, ексклюзивні авторські роботи лялькарів ще радянських часів зачарували дітей.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/18_november_museumoftoy_efgallery1/88.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/18_november_museumoftoy_efgallery1/77.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/18_november_museumoftoy_efgallery1/85.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/18_november_museumoftoy_efgallery1/84.jpg)
Маленькі гімназисти відвідали три постійно діючі виставки. Вони дізналися про те, коли виникли перші іграшки, про особливості створення українських народних іграшок, мали змогу ознайомитися з авторськими роботами, які представлені в єдиному екземплярі. Учні дізналися, що у колекції музею близько 600 найменувань ляльок, серед яких є й ігрові, які зображають професії людей. Але найбільше сподобалися малятам унікальні іграшки зі справжнього сиру, про існування яких багато хто не знав, а вони і до цього часу прикрашають домівки жителів Західної України. Цікаво, що розмальовують такі ляльки натуральними барвниками.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/18_november_museumoftoy_efgallery1/81.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/18_november_museumoftoy_efgallery1/78.jpg)
Також учні мали можливість сфотографуватися з іграшками, які їм найбільше сподобалися.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/18_november_museumoftoy_efgallery1/80.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/18_november_museumoftoy_efgallery1/79.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/18_november_museumoftoy_efgallery1/86.jpg)
У всіх залишилися незабутні враження від такої чудової екскурсії.
|
![](img_0/spacer.gif) |