18 березня 2016 р.
Урок-вистава англійською мовою у першому класі
18 березня у рамках декади іноземних мов відбувся урок-вистава учнів 1-а та 1-б класів «A Party for Winnie-the-Pooh» за мотивами відомої казки «Вінні-Пух», яку підготували вчителі англійської мови Горбенко С.С., Рай О.М., Лях Н.О.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/18_march_1ab_efgallery1/517.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/18_march_1ab_efgallery1/003.jpg)
Дійство розпочали ведучі, які представили всіх героїв казки: мишок, їжачка, вовка, лисичку, білочку та пташок.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/18_march_1ab_efgallery1/005.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/18_march_1ab_efgallery1/520.jpg)
Головним персонажем був, звичайно, Вінні-Пух, який прокинувся з поганим настроєм і прийшов до ведучих, щоб трохи повеселитися. Хлопчик та дівчинка вирішили влаштувати вечірку для Вінні-Пуха, на яку і запросили всіх звірят. Юні гімназисти розповідали вірші та розігрували сценки, де демонстрували здобуті за перший рік навчання у гімназії знання.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/18_march_1ab_efgallery1/522.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/18_march_1ab_efgallery1/008.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/18_march_1ab_efgallery1/534.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/18_march_1ab_efgallery1/017.jpg)
Чудовою окрасою концерту стали англомовні пісні. Батьки отримали чудовий настрій та багато дивовижних вражень від перегляду концерту.