17 березня 2016 р.
Змагання "English is Fun" для 5 класу
Протягом декади англійської мови було проведено багато цікавих заходів. Учні гімназії із задоволенням брали участь у дискусійному клубі, із захватом демонстрували свої знання під час відкритих уроків, змагалися в різних конкурсах. Малеча подорожувала на «Магічному Експресі» та виступала на святі для Вінні-Пуха і батьків.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/17_march_5classeng_efgallery1/538.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/17_march_5classeng_efgallery1/318.jpg)
Учні 5-го класу креативно підготувалися до змагання “English Is Fun”, організованого вчителями англійської мови Горбенко Сніжаною Сергіївною, Блажкевич_Тетяною_Анатоліївною та Рай Ольгою Михайлівною. Діти розділилися на 2 команди - “Fallen Аngel” та “Chemical Bubbles”.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/17_march_5classeng_efgallery1/219.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/17_march_5classeng_efgallery1/220.jpg)
Змагаючись, команди із захватом розгадували загадки, розкодовували листа, працювали над кросвордом, грали в особливі «Хрестики-нулики» та перевіряли свої граматичні навички. Журі було дуже складно визначити переможців, адже конкуренція виявилася жорсткою.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/17_march_5classeng_efgallery1/233.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/17_march_5classeng_efgallery1/224.jpg)
Під час заходу учні повторити вивчений матеріал, навчилися працювати в команді. Та найголовніше, у них сформувалася позитивна мотивація до вивчення англійської мови.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/17_march_5classeng_efgallery1/227.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/17_march_5classeng_efgallery1/229.jpg)