Відкритий урок англійської мови в 10-му класі

16 березня 2016 р.

Відкритий урок англійської мови в 10-му класі

16 березня в рамках декади іноземних мов відбувся урок, присвячений творчості видатного англійського письменника Редьярда Кіплінга.

Ведучі, учні 7-го класу Рак Маша та Руденко Жора, ознайомили присутніх з ключовими фактами біографії поета. За допомогою документальних, художніх та мультиплікаційних матеріалів, які підготувала вчитель англійської мови Конглієва Вікторія Олександрівна, учні ознайомилися з творами відомого класика. Також в заході взяли участь учні 6-го класу (Квіткіна_Ріта, Малахова_Маша, Пестрецов Стас, Русан Маріанна, Коваленко Настя), які прочитали вірш Редьярда Кіплінга «Шість вірних слуг». Святкову атмосферу презентації надав виступ учня 11-го класу Костянтина Закурдаєва, який виконав Андрія Петрова на слова Р.Кіплінга  «А цыган идёт», или «За цыганской звездой», що вперше прозвучав у фільмі Ельдара Рязанова «Жорстокий романс».

Також учні 10 та 11-го класу підготували відео презентацію найвідомішого за версією Бі-бі-сі 1995 року вірша «Якщо…».

Учні були задоволені результатами своєї роботи і з захопленням підтримували один одного під час виступів.