14 квітня 2016 р.
Співпраця Лінгвістичної гімназії з Міжнародним
освітньо-методичним центром "Пірсон-Дінтернал"
14 квітня 2016 року у приватній Лінгвістичній гімназії викладачі Міжнародного освітньо-методичного центру «Пірсон-Дінтернал» провели урок –практикум зі складання ЗНО для учнів 9-11 класів.
Методист центру Роберт Хардіган, котрий є носієм мови, дав можливість учням перевірити їхні знання з англійської мови: учні виконали тестові завдання у форматі ЗНО. Жвава манера спілкування, цікаві вправи на використання лексики та граматики допомогли старшокласникам підвищити рівень знань та вдосконалити усне мовлення. Роберт вказав на важливі моменти у підготовці до іспитів, розповів про типові помилки, які виникають під час виконання завдань, та окреслив способи їх вирішення.
Гімназисти з цікавістю слухали Роберта та ставили запитання, які виникали в процесі спілкування.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/14_april_pearson_efgallery1/913a.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/14_april_pearson_efgallery1/915.jpg)
Хороші результати тренувального тесту засвідчили високий професіоналізм учителів гімназії та відповідальне ставлення старшокласників до вивчення англійської мови.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/14_april_pearson_efgallery1/912a.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/14_april_pearson_efgallery1/914.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/14_april_pearson_efgallery1/921.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/14_april_pearson_efgallery1/922.jpg)
Щиро дякуємо представникам освітньо-методичного центру за плідну співпрацю і сподіваємось на подальші цікаві зустрічі.