Співпраця Лінгвістичної гімназії з Міжнародним освітньо-методичним центром "Пірсон-Дінтернал"

14 квітня 2016 р.

Співпраця Лінгвістичної гімназії з Міжнародним

освітньо-методичним центром "Пірсон-Дінтернал"

14 квітня 2016 року у приватній Лінгвістичній гімназії викладачі  Міжнародного освітньо-методичного центру «Пірсон-Дінтернал» провели  урок –практикум зі складання ЗНО для учнів 9-11 класів.

Методист центру Роберт Хардіган, котрий є носієм мови, дав можливість учням перевірити їхні знання з англійської мови: учні виконали тестові завдання  у форматі ЗНО. Жвава манера спілкування, цікаві вправи на використання лексики та граматики допомогли старшокласникам підвищити рівень знань та вдосконалити усне мовлення. Роберт вказав на важливі моменти у підготовці до іспитів, розповів про типові помилки, які виникають під час виконання завдань, та окреслив способи їх вирішення.

Гімназисти з цікавістю слухали Роберта та ставили запитання, які виникали в процесі спілкування.

Хороші результати тренувального тесту засвідчили високий професіоналізм учителів гімназії та відповідальне  ставлення старшокласників до вивчення англійської мови.

Щиро дякуємо представникам освітньо-методичного центру за плідну співпрацю і сподіваємось на подальші цікаві зустрічі.