Семінар для вчителів англійської мови Деснянського району

10 лютого 2015 р.                                       Сайт управління освіти Деснянського району

Семінар для вчителів англійської мови

Деснянського району

10 лютого 2015 року на базі приватної Лінгвістичної гімназії відбувся семінар для вчителів англійської мови Деснянського району на тему "Екзамени на відмінно: стратегії ефективної підготовки учнів, типові проблеми та ефективні шляхи їх вирішення". Ведуча семінару: старший методист Міжнародного освітньо-методичного центру Pearson - Dinternal Олена Міходуй. В семінарі брали участь  методист РНМЦ Мельник Фаріда  Сунгатівна та вчителі англійської мови району. Учасників семінару привітала директор приватної Лінгвістичної гімназії Валентина Петрівна Дашковська. Вона розповіла гостям про лінгвістичну складову освітньої концепції гімназії та наголосила на важливості співпраці з Міжнародним освітньо-методичним центром Пірсон-Дінтернал. Головною метою семінару було : ознайомлення вчителів англійської мови, які працюють в 10-11 класах з  стратегіями ефективної підготовки учнів до ЗНО та надання практичних порад щодо покращення їх результативності.  Наприкінці семінару було проведено лотереєю, переможці якої отримали цікаві та корисні подарунки від Міжнародного освітньо –методичного  центру Пірсон-Дінтернал.

Посилання на статтю з сайту управління освіти Деснянського району