Екскурсія до Київського планетарію

7 жовтня 2014 р.

Екскурсія до Київського планетарію

7 жовтня 2014 року учні 4-го класу відвідали першу з шести запланованих на цей навчальний рік відеолекцій на тему  «Цікава фізика космосу»   в Київському планетарії.

Школярі із захопленням спостерігали неймовірно реалістичне зоряне небо, розглядали сузір’я та планети, що знаходилися під куполом планетарію. Діти дізналися багато цікавого, зокрема що сталося б на Землі, якби вона втратила своє тяжіння або припинила рух навколо Сонця.

Найцікавішою для маленьких дослідників       як змістом, так і за формою проведення була «Космічна вікторина», представлена в 3D форматі. Над головами школярів пропливали гігантських розмірів небесні тіла, відкрилася «вибухова» картина внутрішньої будови Сонця. У цей час лектор оголошував запитання і варіанти відповідей. Якщо звучав правильний варіант, то діти схвально плескали в долоні, а якщо ні, то  заперечно тупотіли ногами.

Лекція була не лише цікава, але й весела.

Тепер четверокласники з нетерпінням чекають наступної подорожі до Київського планетарію, щоб поринути у таємниці Всесвіту.