Фізика, що захоплює

6 квітня 2015 р.

Фізика, що захоплює

У рамках декади природничих наук у 7-11 класах учитель фізики Гергун Василь Панасович провів фізичні вікторини offline в середовищі MyTest. Така нетрадиційна форма роботи сприяє розвитку логічного мислення, пізнавальних інтересів, поглибленню та узагальненню знань з фізики, встановленню   причинно-наслідкових    зв’язків.    Учасникам    вікторини   було   запропоновано   20 запитань підвищеної складності, на виконання яких відводилося 20 хвилин.

У  7-му класі І  місце   посів   Ярченко Махайло   (12 балів),   ІІ місце –   Гончаров  Серафим   (11 балів),  ІІІ місце – Синявська Катерина (10 балів). У 8 класі ІІІ місце розділили Журавель Микита і Собченко Ілля (по 10 балів). У 9 класі  І  місце  виборола Усик Марія  (12 балів),  ІІ місце   –   Вітенко Єсенія   (11 балів), ІІІ місце – Коваленко Данило  (10 балів).  У  10  класі  ІІ місце розділили   Науменко  Микита   (11 балів)  і   Чухомець   Олексій    (11 балів).  У  11  класі  ІІ місце  посіла  П’ята   Юлія    (11 балів)   і  ІІІ місце – Пілунський Дмитро (10 балів).

Брейн-ринг «Фізика навколо нас» було проведено для учнів 10-11 класів 6 березня.

А 7 квітня у 9-му класі відбувся відкритий брейн-ринг між командами «Евані» (капітан Сугак Іван) і «Веселка» (капітан Щербак Юлія). У виконанні завдань учні повинні були проявити як кмітливість, так і винахідливість. Члени команд вчились прислухатися до думки один одного, аргументувати свої версії і вибирати з усіх запропонованих правильну.

Брейн-ринг складався з таких конкурсів , як-от: «Розминка» , «Коло знань», «Фізична мозаїка», «Упізнай  мене»,  «Експеримент», а також  конкурс капітанів. Бали підраховував  Оверченко Артем. Затята боротьба розпочалась під час проведення основного конкурсу «Коло знань».  Особливо активними були і радували правильними відповідями Сугак Іван та Вітенко Єсенія. Конкурс капітанів завершився перемогою Сугака Івана. Експериментальний тур виграв Сушинський Ілля. У результаті перемогу отримала команда «Євані» з рахунком 10:8.

Бажаємо гімназистам успіхів у вивченні такого цікавого предмету, яким є фізика!