Співпраця приватної Лінгвістичної гімназії з Міжнародним
освітньо-методичним центром «Пірсон-Дінтернал»

5 листопада 2014 р.

 

Співпраця приватної Лінгвістичної гімназії

з Міжнародним освітньо-методичним центром

«Пірсон-Дінтернал»

 

      5 листопада 2014 року у приміщенні Національної парламентської бібліотеки України відбулася урочиста зустріч учасників освітнього проекту «Pearson Partnership Schools – Партнерство в освіті».

     У зустрічі взяли участь представники освітньо-методичного центру «Пірсон-Дінтернал» та керівники провідних середніх навчальних закладів м. Києва. Нашу гімназію представляли директор  Дашковська Валентина  Петрівна  та заступник директора з  навчально-методичної роботи Яременко Ганна Олегівна.

      

      «Пірсон» – найбільша освітня міжнародна корпорація, яка розробляє навчально-методичні матеріали для вчителів та викладачів англійської мови,  видає підручники з англійської мови для учнів шкіл та студентів вищих навчальних закладів багатьох держав світу.  Головна мета «Пірсон» – допомагати людям вивчати англійську мову. Представництво «Пірсон» працює в Україні з 1999 року. Їх мовні центри завжди відкриті для тих, хто здобуває знання.

      Наша гімназія співпрацює з Міжнародним освітньо-методичним центром «Пірсон» ще з моменту свого відкриття, з 2001 року. У рамках співпраці Міжнародний освітньо-методичний центр надає гімназії повний методичний супровід із впровадження сучасних освітніх технологій з вивчення англійської мови у навчально-виховний процес; проводить науково-методичні та прикладні семінари, творчі майстерні, круглі столи для вчителів англійської мови; проводить інтерактивні демонстраційні уроки з професійними викладачами – носіями мови, конкурси, вікторини, олімпіади, надає учням гімназії консультації з питань підготовки до ЗНО.

     Саме завдяки партнерству, наші вчителі володіють сучасними освітньо-методичними технологіями навчання учнів, а гімназисти  знають англійську на такому рівні, що дозволяє їм не лише вільно спілкуватися англійською мовою, а й здобувати перші місця на міських та міжнародних олімпіадах і вступати до кращих  вищих навчальних закладів України, Великобританії, США, Польщі та інших держав світу.

      За плідну співпрацю та якісну роботу щодо навчання учнів англійської мови, гімназію відзначено нагородою «Навчальний заклад – партнер Пірсон».

 

      

   

         

    

G Analytics Частная лингвистическая гимназия - официальный сайт (Киев)
сайт виготовлено компанією цена создание сайта