Інтелектуальна гра англійською мовою “Puzzle English”

30 січня 2015 р.

Інтелектуальна гра англійською мовою “Puzzle English”

30 січня 2015 року в рамках декади іноземних мов учитель  англійської мови Горбанівець Вікторія Олександрівна провела  інтелектуальну гру з учнями 4 та 5 класів “Puzzle English”.

Основною  метою заходу було узагальнення вивченого матеріалу,  розвиток мовленнєвих  здібностей та вмінь працювати в команді, сприяння переходу лексики з пасивного запасу до активного, розвиток пізнавального інтересу  учнів , формування культуру спілкування.

Учні заздалегідь були розділені на п’ять команд, а під час відбіркового туру були визначені  назви команд:  "English", "Americans", "Canadians", "Australians", "New Zealanders".

Команда "Canadians"                                         Команда "Australians"

Команда "New Zealanders"                       Команда "English"

Команда "Americans"

Протягом десяти раундів діти відповідали на різноманітні запитання та розгадували загадки і ребуси лексичного, граматичного та краєзнавчого характеру. Для кращого зорового сприйняття всі  завдання супроводжувалися  слайдами мультимедійної презентації.

Завершальним туром став раунд для капітанів команд.

Вчителю було важко визначити команду-переможця, оскільки всі учні показали високий рівень знань англійської мови, кмітливість та вміння працювати в команді. Тому перемогла дружба!!!

Наприкінці заходу пані Вікторія почастувала всіх солодощами та справжнім англійським чаєм!