Засідання дискусійного клубу в 11-му класі

3 лютого 2015 р.

Засідання дискусійного клубу в 11-му класі

У рамках декади іноземних мов 3 лютого 2015 р. вчитель англійської мови Конглієва Вікторія Олександрівна провела в 11-му класі  засідання дискусійного клубу на тему «Чи легко бути підлітком?»

Учні сумлінно готувалися до засідання клубу, була проведена чимала підготовча робота. Анна Грабовська підготувала яскраву презентацію життєвих періодів людини. Також учні написали твори на теми «Що таке щастя» та «Що таке щаслива родина», в яких висловили своє бачення щастя та з задоволенням описали, що саме їх робить щасливими.

Під час підготовки до дискусії учні виступили в ролі британських журналістів і розказали про життя сучасних підлітків Великобританії.

Наприкінці заходу учні дійшли висновку, що кожен період у житті людини має свої переваги,  тому потрібно насолоджуватися  кожним днем.

Нехай всі бажання реалізовуються, а мрії збуваються!

Let your dreams come true!