Казка «Про Курочку, Півника і Хитру Лисичку» у виконанні учнів 1-го класу

28 лютого 2015 р.

Казка «Про Курочку, Півника і Хитру Лисичку»

у виконанні учнів 1-го класу

Завдяки казці дитина пізнає світ

не лише розумом, а й серцем.

В. Сухомлинський

28 лютого 2015 року в рамках декади української мови  учні 1-го класу інсценізували казку    «Про Курочку, Півника і Хитру Лисичку».  Метою заходу  було формування виразності читання, розвиток пам'яті учнів,  їх уваги, образного мислення,  творчої уяви,  виховання любові до української мови та культури.

Головними героями були: Курочка (Кабакова Анастасія), Півник (Ковриженко Данііл) та Хитра Лисичка (Тихончук Анастасія).  Завдяки чудовим костюмам та артистизму першокласників глядачі отримали заряд гарного настрою та позитивних емоцій на цілий день.

Куратор  класу Терещук Олена Олексіївна доповнила українську народну казку дуже доречними епізодами, гості почули  українську  народну пісню «Наша мова» у виконанні Тесленко Аделії та фортепіанний етюд Є. Вакулич у виконанні Петрової Дар’ї.

Наочний матеріал (будиночок, в якому жили Півник і Курочка, сунички, які вони збирали) мав важливе значення, оскільки це дало змогу учням  глибоко відчути казку та перевтілитись у її героїв.

Першокласники завершили свій виступ піснею «Розкажи про Україну», а глядячі подякували юним артистам гучними оплесками.