Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту

Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт

Малої Академії Наук

26 травня 2015 року у приміщенні гімназії «Троєщина» була проведена церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  Малої  Академії  Наук.   На свято були запрошені три учні Лінгвістичної гімназії.

Наші учні отримали дипломи за перемогу у наступних номінаціях:

- Коваленко Данило, учень 9-го класу,  посів І місце у районному етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук із веб-дизайну.

- П’ята Юлія, учениця 11 класу, посіла І місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук з екології.

- Закурдаєв Костянтин, учень 10-го класу, був нагороджений Дипломом районного управління освіти  за  творчі досягнення та перемоги у Всеукраїнських  конкурсах та змаганнях (Костянтин є призером конкурсу читців сонетів  Вільяма  Шекспіра   «У вірші правда – над усе для мене»  (ІІ місце),    переможцем    фестивалю-конкурсу     «Таланти твої,  Деснянщино!»      ( номінація  «Вокальне  мистецтво»  -    І місце), призером Всеукраїнського фестивалю «Діти Сонця» (ІІ місце),   призером   Міжнародної    олімпіади   «Мрій-Прагни-Змінюй» -        ІІ місце).

Дипломи вручала заступник начальника Деснянського районного управління освіти Шурко Олена Василівна.

Вітаємо переможців!