Прем’єра музичної вистави «Спляча Красуня» ( La Belle au bois dormant»)

26 лютого 2015 р.

Прем’єра музичної вистави

«Спляча Красуня» ( La Belle au bois dormant»)

26  лютого  2015 р. у гімназії відбулася прем’єра  музичної  вистави    «Спляча Красуня»   («La Belle au bois dormant»)  французькою мовою за однойменною казкою Шарля Перро. Такий сюрприз для гімназійної родини підготували учні, котрі вивчають французьку мову, під керівництвом  учителя  французької мови Ганщук Надії Олегівни та  учителя музики Галанської Валерії Валеріївни.

Справжньою окрасою музичної вистави стала хореографічна композиція, яку під керівництвом учителя хореографії Яцківа Романа Ярославовича виконали учні 3-го класу.

Роль Сплячої Красуні блискуче виконала учениця 7-го класу Лілія Глушковська. Учні 10-го класу також активно проявили свої акторські здібності. Так роль короля чудово виконав Костянтин Закурдаєв, королеви – Анастасія Рахіль, принца – Микита Науменко, а в ролі лихої чаклунки дебютувала Поліна Ханович.

Казково-феєричний настрій вистави створили феї, ролі яких зіграли учні 6-го класу. Роль Феї Краси виконала Рибачок Ірина, Феї Добра – Анастасія Бузулутська, Феї Кохання – Катерина Голь, Феї Вокалу – Марія Рак, Феї Танцю – Маргарита Погосян, Феї Музики – Марія Маслова, а в ролі Ельфа Здоров’я блискуче виступив Святослав Вериженко. Роль найменшої Феї зіграла учениця 5-го класу Круцюк Андріана.

Музична вистава дуже сподобалася глядачам, вони щиро аплодували юним артистам та дякували за ці прекрасні хвилини творчості.

(Фотозвіт з вистави "Спляча красуня" Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)