Зустріч гімназистів з представником освітньої компанії «Albion Education». Перспективи навчання за кордоном

22 жовтня 2014 р.

Зустріч гімназистів з представником освітньої компанії
«Albion Education». Перспективи навчання за кордоном

22 жовтня 2014 року у гімназії пройшов незвичайний урок англійської мови. До учнів      6-11 класів завітала представник освітньої компанії «Albion Education» Дар’я Кашуба, яка провела для них  урок на тему «Ваше майбутнє у Ваших руках».  Гімназисти отримали багато цікавої та корисної інформації. Учні переглянули відеоматеріали англійською мовою про навчання у мовній школі в Ірландії, дізналися про систему роботи мовних шкіл у Великобританії та США. Дар’я Володимирівна розповіла учням про зміст програм «Канікули в Беркширському коледжі» та «Зимові канікули у Лондоні». Обравши одну з цих програм, учні матимуть можливість не лише весело та змістовно провести канікули, а й удосконалити навички володіння англійською мовою. Особливий інтерес у старшокласників викликала інформація про вищу освіту за кордоном, адже сьогодні все більше наших випускників продовжують здобувати освіту у країнах Євросоюзу та США.

Наприкінці зустрічі було проведено лотерею і учні 9 класу Коваленко Данило та Вітенко Єсенія отримали сувеніри на пам'ять.