Оглядова екскурсія Андріївським узвозом.
Відвідання «Львівської майстерні шоколаду»

22 грудня 2014 р.

Оглядова екскурсія Андріївським узвозом.

Відвідання «Львівської майстерні шоколаду»

22 грудня 2014 року гімназисти 4 класу відвідали один з найкрасивіших куточків Києва  - Андріївський узвіз. Тут діти познайомилися з найцікавішими місцями київського Монмартру: «Замком Річарда–Левине Серце», Київським академічним драматичним театром на Подолі, Музеєм Однієї Вулиці, Київським академічним театром «Колесо»,  літературно-меморіальним музеєм Михайла Булгакова та Андріївською церквою.

А наприкінці прогулянки на маленьких краєзнавців чекав сюрприз – відвідини ще однієї родзинки Андріївського узвозу – кав’ярні «Львівська майстерня шоколаду». Тут дітлахів не лише пригостили тістечками з чаєм та розповіли захопливу історію створення шоколаду, але й дали можливість виготовити власну ексклюзивну шоколадку.

А ще майстри «Львівського майстерні шоколаду» подарували маленьким гостям смачні шоколадні подаруночки, щоб вони мали чим привітати своїх рідних з прийдешніми новорічними святами.

Отже, цього разу подорож для наших четвертокласників виявилася і корисною, і цікавою, і …смачною:-)