Оглядова екскурсія Андріївським узвозом. Відвідання «Львівської майстерні шоколаду»
|
22 грудня 2014 р.
Оглядова екскурсія Андріївським узвозом.
Відвідання «Львівської майстерні шоколаду»
22 грудня 2014 року гімназисти 4 класу відвідали один з найкрасивіших куточків Києва - Андріївський узвіз. Тут діти познайомилися з найцікавішими місцями київського Монмартру: «Замком Річарда–Левине Серце», Київським академічним драматичним театром на Подолі, Музеєм Однієї Вулиці, Київським академічним театром «Колесо», літературно-меморіальним музеєм Михайла Булгакова та Андріївською церквою.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/22_grudnya_Lvivska_maysternya_efgallery1/2.jpg)
А наприкінці прогулянки на маленьких краєзнавців чекав сюрприз – відвідини ще однієї родзинки Андріївського узвозу – кав’ярні «Львівська майстерня шоколаду». Тут дітлахів не лише пригостили тістечками з чаєм та розповіли захопливу історію створення шоколаду, але й дали можливість виготовити власну ексклюзивну шоколадку.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/22_grudnya_Lvivska_maysternya_efgallery1/5.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/22_grudnya_Lvivska_maysternya_efgallery1/9.jpg)
А ще майстри «Львівського майстерні шоколаду» подарували маленьким гостям смачні шоколадні подаруночки, щоб вони мали чим привітати своїх рідних з прийдешніми новорічними святами.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/22_grudnya_Lvivska_maysternya_efgallery1/12.jpg)
Отже, цього разу подорож для наших четвертокласників виявилася і корисною, і цікавою, і …смачною:-)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/22_grudnya_Lvivska_maysternya_efgallery1/10.jpg)
|
![](img_0/spacer.gif) |