Участь учнів гімназії у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру-2015»

19 березня 2015 р.

Участь  учнів гімназії

у Міжнародному математичному конкурсі

«Кенгуру-2015»

Щороку конкурс «Кенгуру» скликає тих, хто любить математику.

19 березня 2015 року відбувся Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру-2015». У цей день діти 48 країн світу розв’язували одні і ті ж задачі. Різноманітність та оригінальність завдань роблять конкурс цікавим для будь-якої дитини.

У приватній Лінгвістичній гімназії учні 2-11 класів радо зустріли довгоочікуваний математичний конкурс. Учасниками «Кенгуру-2015» стали 95 гімназистів. Гімназисти щиро полюбили цей конкурс, оскільки «Кенгуру» - це  свято логіки, кмітливості, натхнення.

Під керівництвом завідуючої кафедрою математики та комп’ютерних технологій нашої гімназії Старенької Майї Станіславівни учні з великим задоволенням розв’язували математичні завдання.

Оприлюднення результатів конкурсу очікуємо через 8 тижнів на сайті www.kangaroo.com.ua. переможцям конкурсу директор нашої гімназії Валентина Петрівна в кінці року, як завжди, вручить грошові премії! :-)

До нових зустрічей,

наш друже «Кенгуру»!