Практичні заняття з психології у 5-му класі

8 вересня 2014 р.

Практичні заняття з психології у 5-му класі

Важливою складовою навчально-виховного процесу роботи школи є психологічний супровід, основною метою якого є підтримка комфортного освітнього середовища, яке сприяє найбільш повному розвитку інтелектуального, особистісного і творчого потенціалу суб’єктів освітнього процесу. Саме тому у навчальних закладах, як правило, працює психолог.

Одним з  напрямків роботи психолога є визначення рівня адаптації нових учнів у гімназійному середовищі, особливо першокласників та п’ятикласників. З цією метою психолог нашої гімназії Єзерська Наталія Валеріївна провела інтерактивне заняття в 5-му класі на тему «Самоповога». Гімназисти працювали в міні-групах, виконували вправи на згуртування колективу, аналізували хороші та погані вчинки, розказували як вони розуміють термін «самоповага».

У ході заняття діти вдосконалили навички культури спілкування і засвоїли основи позитивного ставлення до однолітків.