Допомога дітям-сиротам Краматорського дитячого будинку «Антошка»

18 грудня 2014 р.

Допомога дітям-сиротам

Краматорського дитячого будинку «Антошка»

Серед людських вчинків немає благороднішого, ніж захист і виховання дітей, які залишилися без сімˊї, батьківського тепла та опіки. Діти-сироти з ВІЛ - позитивним статусом - це дзеркало суспільства, трагедія держави. Зараз в Україні понад 10 тисяч таких малят. Кризова економічна ситуація у країні ускладнює існування таких закладів без допомоги суспільства.

Батьки, учні та працівники приватної Лінгвістичної гімназії вирішили здійснити мрії вихованців хоча б одного з  таких закладів - Краматорського дитячого будинку "Антошка". Спільними зусиллями вони зібрали різноманітні іграшки, цікаві книги, дидактичні та розвивальні ігри, канцтовари і солодощі.

Керівництво гімназії висловлює щиру подяку всім, хто взяв участь у благодійній акції, адже такі заходи важливі не лише для  сиріт, а й для маленьких доброчинців.

Пам’ятаймо: людина починається з добра.