"Допоможи бійцям АТО"

17 грудня 2014 р.

"Допоможи бійцям АТО"

Протягом листопада 2014 року у приватній Лінгвістичній гімназії тривала акція «Допоможи бійцям АТО», метою якої було підтримати моральний дух воїнів на сході України. До акції охоче долучились учителі, учні та їхні батьки, виявивши свою активну громадянську позицію. Гімназисти малювали малюнки, писали листи воїнам із побажаннями швидкого повернення додому з перемогою. Дорослі передали чай, каву та солодощі, щоб солдати  хоч на мить відчули любов та  тепло родинного затишку.

17 грудня 2014  року відбулася зустріч гімназистів із бійцями добровольчого «Українського корпусу» і « Правого сектора» Деснянського району та волонтерської групи  сприяння Збройним  силам України «Булат». Учні з цікавістю слухали розповіді про суворі солдатські будні, розпитували про все, що їх цікавить. Між учнями та солдатами складалася атмосфера довіри  та взаєморозуміння.

Солдати щиро подякували адміністрації гімназії, вчителям, учням та їх батькам за розуміння та підтримку.