Вітаємо гімназистів-переможців районного конкурсу–фестивалю

Вітаємо гімназистів-переможців

районного конкурсу–фестивалю

«Подорож до Франції»

16 квітня  2015 року  на базі СШ № 264  відбувся районний конкурс-фестиваль  «Подорож до Франції», у якому взяли участь учні  з 12-ти шкіл Деснянського району, де вивчають французьку мову. Захід був організований Управлінням освіти Деснянської районної у місті Києві державної  адміністрації  та  за підтримки  офіційних представників видавництва «Hachette» в Україні.

Кожна школа представляла одне з міст Франції  та готувала фольклорно-музичну  композицію. Учні приватної Лінгвістичної гімназії  під керівництвом учителя французької мови Ганщук Надії Олегівни підготували  презентацію міста Ліон –  гастрономічної столиці Франції    та виконали пісню «Caresse sur l’ océan » із репертуару ліонського ансамблю «Choristes». Учасниками конкурсу були учні 6-го класу  Рак Марія, Голь Катерина, Рибачок Ірина, Валяхіна Олександра, Вериженко СвятославПогосян МаргаритаМаслова Марія  і   Смоленська Рита,   учениці    7-го класу  Глушковська  Ліля  та  Науменко Дар’я,  учениця  8-го  класу  Кошова Поліна та учень 10-го класу Науменко Микита.

Високоповажне журі  - методист Деснянської районної  державної  адміністрації  Мельник  Фарида  Сунгатівна та  представник видавництва «Hachette»  Ольга  Решотько - подякували гімназистам за неординарну виставу-презентацію та відзначили їхній високий рівень  володіння французькою мовою.

Тож вітаємо наших учнів із почесним  ІІ місцем!  (наказ Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації  № 195  від 23 квітня 2015 р.)