Екскурсія до планетарію

16 грудня 2014 року

Екскурсія до планетарію

16 грудня 2014 року четверокласники   відвідали третій  із шести запланованих лекторіїв у Київському планетарії. Цього разу учні знайомилися з природними зонами України.

Завдяки цікавій розповіді лектора, надзвичайному фото- і відеосупроводу, гімназисти здійснили подорож всією Україною від зони мішаних лісів на півночі держави до унікальних субтропіків Криму. Відеосупровід було влаштовано таким чином, що діти побачили зміни, що відбуваються в природі нашої країни з півночі на південь.

Діти не лише отримали незабутні враження від побаченого, але й засвоїли чимало цікавої інформації з природознавства. Тож з нетерпінням тепер чекатимуть на нові зустрічі з чарівним світом природи.