Екскурсія до планетарію
|
16 грудня 2014 року
Екскурсія до планетарію
16 грудня 2014 року четверокласники відвідали третій із шести запланованих лекторіїв у Київському планетарії. Цього разу учні знайомилися з природними зонами України.
Завдяки цікавій розповіді лектора, надзвичайному фото- і відеосупроводу, гімназисти здійснили подорож всією Україною від зони мішаних лісів на півночі держави до унікальних субтропіків Криму. Відеосупровід було влаштовано таким чином, що діти побачили зміни, що відбуваються в природі нашої країни з півночі на південь.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/16_grudnja_planetariy_efgallery1/6.jpg)
Діти не лише отримали незабутні враження від побаченого, але й засвоїли чимало цікавої інформації з природознавства. Тож з нетерпінням тепер чекатимуть на нові зустрічі з чарівним світом природи.
|
![](img_0/spacer.gif) |