Святкування Дня Святого Мартіна

11 листопада 2014р.

Святкування Дня Святого Мартіна

11 листопада 2014 р. гімназисти, що вивчають німецьку мову, відзначали національне німецьке свято - День святого Мартіна. Учитель німецької мови Тернавська Маргарита Дмитрівна ознайомила учнів 5-11 класів із історією виникнення свята. Гімназисти дізнались, що святий Мартін жив у ІV столітті і був покровителем бідняків. За повір’ям, коли Мартін загубився, селяни пішли його шукати. Оскільки надворі було вже темно, вони запалили факели. Звідти і пішла традиція запалювати саморобні ліхтарики, які символізують стародавні факели. Тому саме ліхтарики і майстрували гімназисти на святі. Також діти співали німецькі пісні, присвячені Дню Святого Мартіна.

Бажаємо, щоб у нашій гімназійній родині вогонь добра, що його символізують ліхтарики святого Мартіна,  не згасає ніколи.