Конкурс каліграфічного письма "Майстер каліграфії"

11 листопада 2014 р.

Конкурс каліграфічного письма «Майстер каліграфії»

11 листопада 2014 р. учні 2-го класу під керівництвом куратора Ніколаєвої Оксани Миколаївни вправлялися в умінні красиво та правильно списувати запропонований текст. Уважність, старанність та охайність допомогли здобути перемогу у конкурсі  наступним  гімназистам: Надич Мирослава (1 місце), Седлецька Єлизавета (І місце), Бурцева Катерина (ІІ місце), Лялька Катерина (ІІІ місце), Кулик Катерина (ІІІ місце).

А ось учні 4-го класу не просто списували текст, а й творчо доповнювали його. Таке цікаве завдання підготувала для своїх учнів куратор класу  Пархоменко Тетяна Вікторівна.  А переможцями у творчому списуванні стали: Антоненко Катерина (І місце), Клименко Анастасія (ІІ місце), Кульгейко Софія (ІІІ місце).