Екскурсія до Музею води

1 квітня 2015 р.

Екскурсія до Музею води

1-го квітня 2015 р. гімназисти 4-го класу відвідали одну з найдавніших споруд Києва –           Водно-інформаційний центр (Музей води), розташований у водонапірних баштах першого київського централізованого водогону.

Сюрпризи чекали на дітей тільки-но вони переступили поріг музею, адже виявилося, що основна експозиція розміщується під землею у приміщенні колишнього підземного резервуару чистої води. Спускалися туди учні на спеціальному ліфті з прозорою стінкою, тому бачили шари земної поверхні, які долає вода. Під час подорожі у світ водної стихії маленькі дослідники спостерігали за таненням льодовиків, зародженням дощу і навіть виверженням гейзерів у штучній печері.

Далі було ще веселіше, адже, крім цікавої розповіді лектора, на дітей чекали надзвичайні розваги: створення русла річки на макеті, жонглювання величезними мильними бульбашками, знайомство із живими японськими карасями.

Наприкінці екскурсії учні мали можливість загадати бажання біля «Дерева бажань», що «росте» поруч з будівлею музею.

Чи сподобалась екскурсія гімназистам, розкажуть вони самі:

Діана Манчевська:

«Почула багато цікавого і нового. Весело було від розваг із бульбашками та рибками.

Я – в захваті! Бажаю всім відвідати цей музей!»

Юлія Поліщук:

«Найкращі враження в мене від спілкування з рибками, що люблять «цілувати» руки».

Кристя Аліса:

«Я була здивована тим, як багато води ми витрачаємо щодня».

Яна Саламаха:

«Найбільше мені сподобалось перебування всередині величезної мильної бульбашки».

Олександр Дашковський:

«Цікаво було перевірити силу на водяному насосі. А ще я загадав бажання біля чарівного дерева».

Софія Кульгейко:

«Я – в захопленні! Дуже вразив дресирований карась Федя».

Анастасія Клименко:

«Від екскурсії в мене дуже гарні враження і веселий настрій. У музеї найбільше сподобалися японські рибки».

(Фотозвіт із екскурсії до Музею води Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)