Відкритий урок із природознавства

23 жовтня 2013 р.

Відкритий урок із природознавства у 3-му класі

23 жовтня 2013р. директор  гімназії, вчитель-методист Валентина Петрівна Дашковська провела відкритий урок із природознавства у 3-му класі на тему «Вода. Фізичні властивості води». Кожен третьокласник мав можливість зібрати модель молекули води. Діти дізналися, що молекула води складається із атома оксигену та двох атомів гідрогену. Вода існує в трьох агрегатних станах: у газоподібному, рідкому та твердому. Учні провели дослід по випарюванню води та дізналися, чому лід (твердий стан води) легший від води (рідини).

Валентина Петрівна розповіла про властивості води як розчинника. Учні з захопленням розчиняли у воді сіль, цукор, соду, а також натрієву селітру та мідний купорос. Також спробували розчинити крейду. Та крейда (СаСО3) у воді не розчинна. Щоб дізнатися, які неорганічні речовини розчинні у воді, існує таблиця розчинності основ, кислот, солей у воді, з якою учні будуть детальніше знайомитися у 7-му класі.

А сьогодні за активність та гарні відповіді на уроці третьокласники отримали  високі оцінки.

Бажаємо успіхів

у вивченні чудової науки –хімії!!!