Відкритий урок англійської мови «Традиції святкування Хелоуін» (3 клас)

7 лютого 2014 р.

Відкритий урок англійської мови

«Традиції святкування Хелоуін» (3 клас).

Вчитель Блажкевич Тетяна Анатоліївна.

7 лютого 2014 р. вчитель англійської мови Блажкевич Тетяна Анатоліївна провела відкритий урок у 3-му класі за темою «Традиції святкування Хелоуін» («Celebrating Halloween»). На уроці були присутні батьки учнів, учителі та адміністрація гімназії, котрі мали нагоду побачити гімназистів у творчій робочій атмосфері.

Тетяна Анатоліївна вміло поєднала різні види діяльності: говоріння, письмо, аудіювання та ігрові елементи, що дало змогу учням проявити свої здібності.

Розігрування діалогів відбулось у жвавій акторській манері.

Письмові завдання діти виконували з опорою на вивчену лексику та знання граматики.

Індивідуальна робота та робота в парах, застосування аудіо та відеотехніки – все це спонукало учнів до активної праці на уроці, пробуджувало інтерес до предмета.

На завершення уроку вчитель підвела підсумки, відзначивши  активність та сумлінність учнів впродовж заняття. Батьки подякували вчителю за чудовий урок та позитивними емоціями продовжили свій робочий день.