7 березня 2014 р.
Вистава «Федорине горе» у виконанні учнів 3-го класу
Напередодні Міжнародного жіночого дня учні 3-го класу вирішили зробити для своїх мамів та бабусь неординарний подарунок. Вони інсценізували відому казку Корнія Чуковського «Федорине горе». Щоденні репетиції, виготовлення декорацій, намагання якнайкраще відтворити образ увінчалися неабияким успіхом.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/7_bereznya_fedoryne_gore_efgallery1/9.jpg)
Мами та бабусі були в захваті, адже відомо, що для батьків найважливіший успіх – це успіх дитини. А маленькі актори виклалися «на усі сто», продемонстрували неабиякі таланти, намагаючись передати характери своїх героїв. А герої в цій виставі ж незвичайні, адже це…посуд. Проте третьокласники впорались з цим складним завданням досить, успішно. І для цього вони навіть не використовували кухонне приладдя, а, як справжні актори скористалися мовою рухів, міміки і жестів. Та знайти кращого серед виконавців було надзвичайно важко, адже всі вони були «на висоті».
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/7_bereznya_fedoryne_gore_efgallery1/2.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/7_bereznya_fedoryne_gore_efgallery1/10.jpg)
І це був не поодинокий виступ.
Театральну трупу учнів 3-го класу запросили до себе на гастролі учні 1-го класу, яким не вдалося побувати на прем’єрі, хоча дуже хотілося. Повторний виступ також пройшов на ура! Вдячні глядачі скупали в оплесках талановитих акторів і щиро дякували за чудові хвилини творчості.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/7_bereznya_fedoryne_gore_efgallery1/12.jpg)
А у виставі ролі виконували:
Автор – Антоненко Катерина;
Федора – Клименко Анастасія;
Самовар – Дашковський Олександр;
Блюдця - Антоненко Катерина, Матвєєва Олександра, Поліщук Юлія;
Каструля, Сковорідка, Мітла – Кристя Аліса;
Кури – Кульгейко Софія, Власюк Катерина;
Чайник – Яценко Гліб;
Кавник, Коза – Манчевська Діана;
Кочерга – Сліпчук Андрій;
Федорині Коти – Манчевська Діана, Максименко Іван, Степанюк Данило;
Сито, Скалка – Дідович Каріна;
Мідний Таз – Руденко Гордій;
Корито – Пітатєлєва Діана;
Сокири – Пляс Владислав, Сліпчук Андрій;
Склянки – Дашковський Олександр, Пляс Владислав, Яценко Гліб;
Ножі – Максименко Іван, Руденко Гордій;
Праски – Яценко Гліб, Руденко Гордій, Сліпчук Андрій;
Чашка – Поліщук Юлія.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/7_bereznya_fedoryne_gore_efgallery1/3.jpg)
Це був чудовий дебют для театральної трупи учнів 3-го класу. Тому бажаємо маленьким акторам натхнення, творчого неспокою та сили у досягненні театральних вершин!!!!
(Фотозвіт з вистави "Федорине горе" у виконнані учнів 3-го класу
Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)