Вистава «Федорине горе» у виконанні учнів 3-го класу

7 березня 2014 р.

Вистава «Федорине горе» у виконанні учнів 3-го класу

Напередодні Міжнародного жіночого дня учні 3-го класу вирішили зробити для своїх мамів та бабусь неординарний подарунок. Вони інсценізували відому казку Корнія Чуковського «Федорине горе».  Щоденні репетиції, виготовлення декорацій,  намагання якнайкраще відтворити образ увінчалися неабияким успіхом.

Мами та бабусі були в захваті, адже відомо, що для батьків найважливіший успіх – це успіх дитини.  А маленькі актори виклалися «на усі сто»,  продемонстрували  неабиякі таланти, намагаючись передати характери своїх героїв. А герої в цій виставі ж незвичайні, адже це…посуд. Проте третьокласники впорались з цим складним завданням досить, успішно. І для цього вони навіть не використовували кухонне приладдя, а, як справжні актори скористалися мовою рухів, міміки і жестів. Та знайти кращого серед виконавців було надзвичайно важко, адже всі вони були «на висоті».

І це був не поодинокий виступ.

Театральну трупу учнів 3-го класу запросили до себе на гастролі учні 1-го класу, яким не вдалося побувати на прем’єрі, хоча дуже хотілося. Повторний виступ також пройшов на ура! Вдячні глядачі скупали в оплесках талановитих акторів і щиро дякували за чудові хвилини творчості.

А у виставі ролі виконували:

Автор – Антоненко Катерина;

Федора – Клименко Анастасія;

Самовар – Дашковський Олександр;

Блюдця - Антоненко Катерина, Матвєєва Олександра, Поліщук Юлія;

Каструля, Сковорідка, Мітла – Кристя Аліса;

Кури – Кульгейко Софія, Власюк Катерина;

Чайник – Яценко Гліб;

Кавник, Коза – Манчевська Діана;

Кочерга – Сліпчук Андрій;

Федорині Коти – Манчевська Діана, Максименко Іван, Степанюк Данило;

Сито, Скалка – Дідович Каріна;

Мідний Таз – Руденко Гордій;

Корито – Пітатєлєва Діана;

Сокири – Пляс Владислав, Сліпчук Андрій;

Склянки – Дашковський Олександр, Пляс Владислав, Яценко Гліб;

Ножі – Максименко Іван, Руденко Гордій;

Праски – Яценко Гліб, Руденко Гордій, Сліпчук Андрій;

Чашка – Поліщук Юлія.

Це був чудовий дебют для театральної трупи учнів 3-го класу. Тому бажаємо маленьким акторам натхнення, творчого неспокою та сили у досягненні театральних вершин!!!!

(Фотозвіт з вистави "Федорине горе" у виконнані учнів 3-го класу

Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)