Урок-гра з елементами змагання «Trivia» (8 клас)

5 лютого 2014 р.

Урок-гра з елементами змагання «Trivia» (8 клас).

Вчителі Яременко Ганна Олегівна та Горбанівець Вікторія Олександрівна.

У рамках декади іноземних мов 5 лютого 2014 року вчителі англійської мови Яременко Ганна Олегівна та Горбанівець Вікторія Олександрівна провели для учнів 8-го класу відкритий урок у формі інтелектуальної гри «Trivia».

Мета уроку – активізація та практичне застосування лексичного та граматичного матеріалу, вивченого у 8 класі; розвиток комунікативної компетенції, мовленнєвих умінь та навичок учнів.

Гра складалася з трьох турів, під час яких дві команди учнів мали виконати завдання різного рівня складності:

«Gerund or Infinitive»  - вжити дієслова у необхідній формі (герундій або інфінітив);

«Colourful Rings» - з поданих слів утворити фразове дієслово та пояснити його значення;

«An interpreter»  - розтлумачити значення слова чи словосполучення.

Для полегшення сприйняття учнями завдань тури було подано у формі яскравих мультимедійних презентацій. На початку кожного туру учні самостійно визначали кількість балів, яку вони отримають, якщо виконають завдання правильно. Такий підхід дав можливість кожному учаснику якнайкраще себе проявити, зробив змагання веселим та захоплюючим, а  результати гри – непередбачуваними.

Урок у формі гри дозволив залучити до роботи усіх учнів класу. Гімназисти працювали зосереджено та активно, училися взаємодіяти з партнерами у команді, співвідносити свої дії з діями інших учасників,  слухати і розуміти, враховувати побажання інших учасників гри.