Відкритий урок англійської мови «З історії спорту» (11 клас)

4 лютого 2014 р.

Відкритий урок англійської мови

«З історії спорту» (11 клас).

Вчитель Кочергіна Любов Миколаївна.

4 лютого 2014 р. у гімназії в рамках декади іноземних мов  учитель-методист  Кочергіна Любов  Миколаївна  провела  відкритий урок у 11 класі на тему: «З історії спорту» («From History of Sports»).

Основною метою уроку був розвиток комунікативних навичок учнів на основі вивченого лексичного та граматичного матеріалу.

Учитель розпочала урок лексичною грою, що допомогло учням налаштуватися на тему уроку    і активізувати лексику.

Перегляд відео-презентації англійською мовою «З історії Олімпійських ігор» дав  змогу не тільки побачити цікаві факти з історичного минулого, але й перевірити навички аудіювання. Після перегляду відео, гімназисти задавали один одному питання щодо побаченого.

Цікаві повідомлення про історію виникнення та розвитку різних видів спорту   розширили знання навіть тих учнів, які не займаються  спортом. Робота з картками в групах надала можливість кожному учневі проявити себе і опрацювати необхідний лексичний матеріал. Гімназисти працювали активно і зацікавлено.

Урок був насиченим та продуктивним і пройшов у теплій атмосфері.