Екскурсія до музею авіації

31 березня 2014 р.

Екскурсія до музею авіації

31 березня 2014 р. учні 3-го класу нашої гімназії побували на екскурсії в найбільшому в Україні музеї авіації, що знаходиться на території Національного Авіаційного Університету. Там на третьокласників чекали 11 літаків і вертольотів та безліч цікавої інформації!

Перший політ на літаку – незабутнє враження, особливо для дитини!

А скільки питань виникає у маленького «чомучки»: «Як літак такий великий, залізний зміг злетіти?», «Чому він не падає з неба?», «Чому крильцями не махає, як пташка?» І ще ціла сотня «чому».

На ці та багато інших питань учні отримали цікаві та вичерпні відповіді екскурсовода – справжнього військового льотчика. А ще діти побачили, як обладнана кабіна пілотів, дізналися про всі секрети, які приховані під обшивкою літака, почули гул турбін і спробували покерувати справжнім гвинтокрилом. Також тепер третьокласники знають чимало нових слів: лонжерони,елерони, закрилки тощо.

Без сумніву гімназисти провели час цікаво, весело і пізнавально!

(Фотозвіт зі екскурсії до музею авіації Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)