24 квітня 2014 р.
Концерт струнного квартету «Каприз-класік»
Національної філармонії України
24 квітня 2014 року у гімназії відбувся концерт струнного квартету Національної філармонії України «Каприз-класік» з програмою «Весняні настрої».
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/24_kvitnya_filarmonia_efgallery1/6.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/muz_images/117.jpg)
У складі квартету:
- керівник і засновник - Леоніла Круглікова (альт);
- О. Савченко (скрипка);
- Т. Хоменко (скрипка);
- Є. Д’ячук (віолончель).
Розпочав концертну програму квартет «Каприз-класік» творами всесвітньовідомих композиторів Г.Ф. Генделя, В.А. Моцарта, Й.С. Баха. Учні уважно слухали неперевершені зразки світової музичної спадщини.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/24_kvitnya_filarmonia_efgallery1/2a.jpg)
Продовжила концерт лауреат міжнародних конкурсів Анастасія Шутько (сопрано), яка виконала українську народну пісню «Ой, є в лісі калина» та пісню Я. Степового «Зоре моя вечірняя». Акомпонувала солістці лауреат національних конкурсів Тетяна Дадюра. Гімназисти добре знали, що слова до пісні «Зоре моя вечірняя» написав Т.Г. Шевченко, і це не просто вірш, а уривок з поеми «Княжна». А учениця 2-го класу Чекаленко Анастасія продекламувала цей вірш напам’ять.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/24_kvitnya_filarmonia_efgallery1/11.jpg)
Продовжив концерт квартет «Каприз-класік» веселими музичними шедеврами, які відображали весняну круговерть, оптимізм, цвітіння природи. У його виконанні прозвучали: «Гроза» А. Вівальді, «Музична табакерка» А. Лядова, «Вальс весняних котів» Л. Андерсона, «Жарт-Сувенір» А. Фролова.
Ведуча концерту заслужений діяч мистецтв України Світлана Корецька розповіла учням про інструменти, на яких грали артисти філармонії: про скрипку, альт, віолончель. Учні змогли прослухати звучання кожного інструмента окремо.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/24_kvitnya_filarmonia_efgallery1/8a.jpg)
Учні гімназії щиро дякували артистам за подаровані хвилини музичної культури, які поглибили їхні знання про видатних композиторів та їх неперевершені твори.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/24_kvitnya_filarmonia_efgallery1/9.jpg)
Концерт пройшов у атмосфері справжнього свята.