Концерт струнного квартету «Каприз-класік» Національної філармонії України

24 квітня 2014 р.

Концерт струнного квартету «Каприз-класік»

Національної філармонії України

24 квітня 2014 року у гімназії відбувся концерт струнного квартету Національної філармонії України «Каприз-класік» з програмою «Весняні настрої».

У складі квартету:

- керівник і засновник  - Леоніла Круглікова  (альт);

- О. Савченко (скрипка);

- Т. Хоменко (скрипка);

- Є.  Д’ячук  (віолончель).

Розпочав концертну програму квартет «Каприз-класік» творами всесвітньовідомих  композиторів Г.Ф. Генделя, В.А. Моцарта, Й.С. Баха.  Учні уважно слухали неперевершені зразки світової музичної спадщини.

Продовжила концерт лауреат міжнародних конкурсів Анастасія Шутько (сопрано), яка виконала  українську народну пісню «Ой, є в лісі калина» та пісню Я. Степового «Зоре моя вечірняя». Акомпонувала солістці лауреат національних конкурсів Тетяна Дадюра. Гімназисти добре знали, що слова до пісні «Зоре моя вечірняя» написав Т.Г. Шевченко, і це не просто вірш, а  уривок з поеми «Княжна». А учениця 2-го класу Чекаленко Анастасія продекламувала цей вірш  напам’ять.

Продовжив концерт квартет «Каприз-класік» веселими музичними шедеврами, які відображали весняну круговерть, оптимізм, цвітіння природи.    У його виконанні прозвучали:  «Гроза» А. Вівальді, «Музична табакерка» А. Лядова, «Вальс весняних котів» Л. Андерсона,  «Жарт-Сувенір» А. Фролова.

Ведуча концерту заслужений діяч мистецтв України Світлана Корецька розповіла учням про інструменти, на яких грали  артисти філармонії: про скрипку, альт, віолончель. Учні змогли прослухати звучання кожного інструмента окремо.

Учні гімназії щиро дякували артистам за подаровані хвилини музичної культури, які поглибили їхні знання про видатних композиторів та їх неперевершені твори.

Концерт пройшов у атмосфері справжнього свята.