Екскурсія до заводу «Кока-Кола»

20 лютого 2014 р.

Екскурсія до заводу «Кока-Кола»

20 лютого 2014 року учні приватної Лінгвістичної гімназії мали чудову нагоду відвідати завод «Кока-Кола».

Сьогодні майже кожен школяр знає смак  «Кока-Коли», тому гімназистам надзвичайно цікаво було дізнатися про історію виникнення цього напою та  технологію його виготовлення.

Уперше цей газований напій придумав у 1886 році у штаті Джорджія в Атланті (США). Його автором став фармацевт Джон Пембертон, але назву придумав його бухгалтер Френк Робінсон, який своїм каліграфічним почерком написав слова "Coca-Cola".

Окрім цікавої розповіді про історію виникнення цього напою, на гімназистів чекала захоплююча екскурсія до різних цехів - контролю якості,  виготовлення пластикових пляшок, розливу готової продукції тощо.

Та найцікавішою частиною став перегляд корпоративного фільму про компанію і, звісно, дегустація улюблених напоїв.

На завершення екскурсії гімназисти отримали сувеніри у вигляді фото та улюблені напої «Соса-соlа», щоб посмакувати ним ще раз і пригостити друзів.