День захисника Вітчизни

20 лютого 2014 р.

День захисника Вітчизни

День захисника Вітчизни –

Це мужності й геройства свято.

І ми вклоняємося тим,

Хто літ тому назад багато,

І тим, хто нині з автоматом,

Наш спокій береже і захищає

Мене і маму, і сестру, і брата,

Й велику нашу всю родину –

Рідну Україну.

23  лютого  ми святкуємо  День Захисника Вітчизни  -  свято  мужності,  сміливості,  відваги  і чоловічої гідності. Кожен з нас свідомо ставиться до безпеки нашої Вітчизни, родини, сім’ї. І це свято в черговий раз орієнтує нас на виховання молоді в кращих традиціях військово-історичної спадщини нашого народу.

20 лютого 2014 року в приватній Лінгвістичній гімназії до Дня Захисника Вітчизни  було проведено військово-спортивне свято під назвою «Будь  готовим  до  захисту  Вітчизни».  Мета    і завдання свята – виховати почуття патріотизму, любові до своєї Батьківщини.

Підготував свято вчитель предмету «Захист Вітчизни», вчитель вищої категорії, старший учитель, ветеран війни в Афганістані, майор запасу Довганюк Микола Григорович.

До підготовки і проведення свята учні 10-11 класів поставилися з великим ентузіазмом. Під час свята гімназисти продемонстрували свої уміння з основ військової справи: переповзання, одягання протигазу, стройові вправи зі зброєю, надання першої медичної допомоги тощо.

Також на святі прозвучали пісні на військову тематику. Учениця 3 класу Романчук Дарина виконала пісню "Синий платочек", а учні 9 класу Науменко Микита та Закурдаєв Костянтин виконали пісню "Аэропорты".

На завершення свята Микола Григорович звернувся до  гімназистів з такими словами: «Ростіть мужніми, сильними, надійними і завжди будьте опорою для своєї сім’ї та народу».

(Фотозвіт з "Дня захисника Вітчизни"  Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)