Прем’єра мюзиклу «Собор Паризької Богоматері» («Notre Dame de Paris»)

20 березня 2014 р.

Прем’єра мюзиклу

«Собор Паризької Богоматері»

(«Notre Dame de Paris»)

у виконанні учнів та вчителів гімназії

20 березня 2014 р.  відбулася  прем’єра  мюзиклу «Собор Паризької Богоматері» («Notre Dame de Paris») у виконанні учнів та вчителів гімназії під керівництвом учителя  французької мови Ганщук Надії Олегівни та  учителя музики Галанської Валерії Валеріївни.

Роль красуні Есмеральди виконала  вчитель музики, заслужена артистка естрадного мистецтва Валерія Валеріївна Галанська,  роль офіцера Феба – учень 9-го класу Микита Науменко.  Лілія Глушковська, учениця 6 класу, виконала роль Фльор де Ліс, а поета Грегуара  -  Констянтин Закурдаєв, учень 9 класу. А вчитель географії  Павло Андрійович Бурков зіграв роль  Квазімодо.

Окрасою мюзиклу стала  захоплююча  хореографічна композиція, яку виконали  учнів 3-ого та 5-ого класів під керівництвом  вчителя хореографії Яцківа Романа Ярославовича.

Усі присутні отримали справжню  насолоду від побаченого, а талановита гра гімназистів та вчителів приватної Лінгвістичної гімназії  нікого не залишила  байдужим.

А втім, дивіться самі…

Прем’єра мюзиклу

«Собор Паризької Богоматері» («Notre Dame de Paris»)

у виконанні учнів та вчителів гімназії