З Днем народження, Валентино Петрівно!

1 грудня 2013 р.

З Днем народження, Валентино Петрівно!

1-го грудня 2013 року відбулася святкова лінійка, на якій уся гімназійна родина привітала директора гімназії Валентину Петрівну Дашковську з Днем народження.

Спочатку пані Валентину привітав директор СШ №249 Потапенко Микола Іванович. Він побажав Валентині Петрівні міцного здоров’я, творчого натхнення та плідної співпраці.

Потім директора привітав педагогічний колектив гімназії. Вчителі подарували їй  букет розкішних троянд та заспівали пісню «Многая лєта».

Вітання від педагогічного колективу

Шановна Валентино Петрівно! Ви - особистість ! Ви - сучасний керівник!  Ви - бізнес-леді!   Ваш професіоналізм, багаторічна та наполеглива праця є основою розвитку та процвітання гімназії.

Під Вашим керівництвом гімназія стала одним з найкращих навчальних закладів держави.      Ви користуєтеся великою повагою серед учителів, учнів та батьків гімназії.

Ми пишаємося тим, що нам випала честь працювати з Вами і досягати разом професійних висот. Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров'я і достаток, а Віра, Надія й Любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху!

Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Хорошого настрою Вам, спокою на душі та гармонії в житті!

З повагою педагогічний колектив приватної Лінгвістичної гімназії

А учні підготували іменинниці вітальні листівки та поробки.

Подарунок від учнів 1-го класу                                Подарунок від учнів 2-го класу

Подарунок від учнів 3-го класу                                  Подарунок від учнів 4-го класу

Подарунок від учнів 5-го класу                                  Подарунок від учнів 6-го класу

Подарунок від учнів 7-го класу                                  Подарунок від учнів 8-го класу

Подарунок від учнів 9-го класу                                  Подарунок від учнів 10-го класу

Подарунок від учнів 11-го класу

Пусть будет в доме мир, а в сердце - счастье,

Пусть сбудутся заветные мечты,

Пусть будет Ваша жизнь всегда прекрасна,

Полна любви, добра и красоты!

Шепітько Марії (6 клас)

Дорога Валентино Петрівно!

З Днем народження!

(Фотозвіт з Дня народження Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)