19 грудня 2013 р.
День святого Миколая
19 грудня – день Святого Миколая. Його шанують дорослі і діти. Це свято вселяє у наші душі почуття надії і любові, дарує всім віру в здійснення найзаповітніших мрій, надихає на добрі справи.
Цей день у гімназії розпочався незвично: директор гімназії Валентина Петрівна зранку роздала учням і працівникам солодкі подарунки від святого Миколая, що створило відчуття святкового настрою та родинного затишку на цілий день.
А у 2-ому класі відбулося театралізоване дійство. Ведучі свята Михайло Зотов, Марія Нестерова, Олесандр Телега і Дарія Семерунь привітали гостей чудовими віршами про святого Миколая.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/19_grydnya_den_svatogo_mykolaya_efgallery1/hor4.jpg)
А тендітні зірочки (Дарина Романчук, Анастасія Чекаленко, Ліза Сиваченко, Анастасія Філоненко та Софія Осьмуха) розповіли про дива святої ночі, коли до усіх чемних дітей приходить св. Миколай.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/19_grydnya_den_svatogo_mykolaya_efgallery1/hor14.jpg)
Цю розповідь продовжили маленькі янголята (Леонід Вітенко, Андрій Мішкой, Сильвестр Костенков, Арсєній Травков, Платон Сергієнко, Ілля Ніколаєв). Вони розповіли про те, яким був святий Миколай у дитинстві.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/19_grydnya_den_svatogo_mykolaya_efgallery1/ver4.jpg)
Та несподівано на свято завітала Ябеда, роль якої виконала Аліса Тихонова. Ябеда намагалася нашкодити усім та викрасти подарунки. Але святий Миколай зробив так, що Ябеда стала чемною та слухняною і подружилася з усіма дітками.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/19_grydnya_den_svatogo_mykolaya_efgallery1/hor9.jpg)
Під кінець свята Софія Бородай, Олександр Міняйло, Євгенія Сергеєва, Анна Короткевич розказали чудові вірші для святого Миколая, а потім всі разом заспівали пісню «Ой, хто, хто Миколая любить», і ще раз нагадали всім, що лише до добрих і щирих людей приходять справжні дива.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/19_grydnya_den_svatogo_mykolaya_efgallery1/hor6.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/19_grydnya_den_svatogo_mykolaya_efgallery1/hor22.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/muz_images/117.jpg)
Також у цей день відбулася святкова лінійка. Директор гімназії Валентина Дашковська привітала усіх зі святом і побажала міцного здоров’я та здійснення мрій.
До побажань долучилися учні 2-го класу і подарували пісню «Святий, святий Миколай». А учитель музики Валерія Галанська і учениця 2-ого класу Дарія Семерунь виконали англомовну пісню «Казкова подорож».
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/19_grydnya_den_svatogo_mykolaya_efgallery1/hor18.jpg)
Не обійшлося у цей день і без справжнього чуда! Для доброї і чуйної, справедливої і щирої людини – директора гімназії Велентини Петрівни, прибув подарунок від самого св. Миколая!!!
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/19_grydnya_den_svatogo_mykolaya_efgallery1/hor19.jpg)
Ось так по-домашньому затишно і тепло було в гімназії у день святого чудотворця Миколая.
Робіть добрі справи і не чекайте винагороди,
вона сама вас знайде!!!!
Зі святом Вас !!!
(Фотозвіт з Дня святого Миколая Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)