Відкритий урок з німецької мови «Запрошення на День народження» (5 клас)

13 лютого 2014 р.

Відкритий урок з німецької мови

«Запрошення на День народження» (5 клас).

Вчитель Кравчук Оксана Володимирівна.

13 лютого 2014 року  вчитель німецької мови Кравчук Оксана Володимирівна  провела відкритий урок у 5-му класі на тему «Запрошення на День народження».

Вчитель німецької мови проводить відкритий урок в 5 класі Лінгвістичної гімназії

Метою уроку було формування навичок діалогічного та монологічного мовлення, письма; розвиток аудіювання, логічного мислення, уважності та фонетичного слуху.

Під час уроку гімназисти читали текст про те, як святкують День народження діти у Німеччині, відповідали на  запитання до тексту. Учні розповідали німецькою мовою про святкування свого Дня народження та писали запрошення своїм друзям. Діти із захопленням розповідали про те, що вони хотіли б отримати на свій День народження.

Наприкінці уроку гімназисти розігрували діалоги, в яких використовували лексику та граматику, вивчену на уроці.

Учні активно працювали та показали гарні знання німецької мови.