Наш 3-й клас має таланти

27 грудня 2013 р.

Наш 3-й клас має таланти

27 грудня 2013 року напередодні новорічних свят учні 3-го класу влаштували конкурс «Наш 3-й клас має таланти».

Конкурс в 3 класі     За організацію свята і написання сценарію взялася староста класу Антоненко Катя.  Цій тендітній маленькій лідерці вдалося не лише продумати яскраві номери, а й долучити до цієї справи однокласників, батьків та вчителів.

На святі можна було побачити Снігуроньку      і Діда Мороза, Сніжинок і Незнайку. Чарівні Сніжинки (Катя Власюк і Діана Манчевська) кружляли у веселому танку, Незнайко (Даня Степанюк) підготував дотепні ребуси, а Дід Мороз (Андрій Сліпчук) дарував ласощі. Роль Снігуроньки прекрасно виконала Катя Антоненко. Чарівні Сніжинки не лише танцювали, а й читали чудову поезію про зиму. Святкового настрою  додали музичні композиції про Новий рік, про зиму, які підготувала куратор 3-го класу Тетяна Вікторівна Пархоменко.

Виступ учениці 3 класу       Україна має таланти в 3 класі

Творчість дитячого колективу 3-го класу не залишилася без уваги директора нашої гімназії Валентини Петрівни. Вона привітала маленьких артистів новорічними подарунками.

Свято вийшло веселе і цікаве!