12 березня 2014 р.
Інтерактивний урок
«Життя Кобзаря – взірець для нащадків»
12 березня 2014 року у 4-му класі приватної Лінгвістичної гімназії відбувся інтерактивний урок «Життя Кобзаря – взірець для нащадків».
![Вихователь 4 класу розповідає про життя Кобзаря](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/11_bereznya_shevschenko_4clas_efgallery1/3.jpg)
Вихователь класу Черненко Олена Анатоліївна підготувала яскраву, захоплюючу презентацію, у якій систематизувала цікавий для учнів матеріал про життя Великого Кобзаря. Гімназисти дуже уважно переглядали презентацію і намагалися доповнити свої знання новими фактами з цієї теми.
Самі ж чотирикласники представили зворушливу віршовану історію про найважливіші моменти життя Тараса Григоровича Шевченка. Вона пролунала у виконанні Спартака Сівашова, Анни Муравьйової, Стаса Пестрецова, Богдана Бородая, Таї Порохнюк, Каріни Пайди.
З гордістю та натхненням декламували Шевченкові вірші Анна Муравьйова, Джессіка Вовнянко, Богдан Бородай, Тая Порохнюк, Сева Людвіченко, Оля Жидкова, Женя Пінчук.
![Лінгвістична гімназія вшановує пам'ять Кобзаря](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/11_bereznya_shevschenko_4clas_efgallery1/1.jpg)
А в кінці уроку куратор класу Наталія Асафіївна провела захоплюючу вікторину «Що знаю я про Шевченка». Діти намагалися якомога точніше відповісти на поставлені запитання, грамотно сформулювати речення і отримати якомога більше балів.
Відрадно, що гімназисти цікавляться творчістю Великого поета, яка запалює у кожній людині іскру віри, надії, любові до рідної землі та українського слова.
![Кінцеь відкритого уроку, присвяченого 200 річниці з дня народження Т.Г. Шевченка](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/11_bereznya_shevschenko_4clas_efgallery1/5.jpg)