Зустріч з представниками канадської мовної школи "ILSC"

19 жовтня 2012 р.

Зустріч з представниками

канадської мовної школи "ILSC"

19 жовтня 2012 р. учням 11 класу гімназії було запропоновано презентацію «Освіта за кордоном. Канада». Учні мали змогу поспілкуватись із викладачем Канадської мовної школи «ILSC» Лукасом Бертоллі, який розказав гімназистам про можливості отримання якісної освіти в Канаді.

Школа «ILSC», заснована в 1991 році,  є  однією з найбільших мовних шкіл Канади і має відмінну репутацію на міжнародному рівні.

Фільм-презентація яскраво продемонстрував особливості навчання, проживання та культурного відпочинку студентів Канадської школи.

Спілкування з носіями мови дало можливість одинадцятикласникам проявити свої знання англійської мови, що є першою сходинкою на шляху реалізації своєї мрії щодо навчання та роботи за кордоном.