Виступ артистів Національної філармонії України

10 квітня 2013р.

Виступ артистів Національної філармонії України

з концертною програмою "Веснянки"

10 квітня у фойє  Приватної лінгвістичної гімназії відбувся виступ артистів Національної філармонії Україні  з концертною програмою «Веснянки».

Мелодійні запальні пісні  у виконанні лауреата міжнародних конкурсів вокального тріо «Козачка» наповнили гімназію звуками весни, оновлення, тепла.  А лауреат міжнародних конкурсів Володимир Польовчик познайомив гімназистів зі старовинними музичними інструментами  сопілкою та цимбалами та ще й продемонстрував на них віртуозну гру.

Впродовж концерту учнів розважала артистка Національної філармонії Ольга Єрьоменко. Вона розповідала різні цікаві історії з життя наших пращурів.

У кінці свята артистки вокального тріо «Козачка» Тетяна Школьна, Анастасія Чумаченко та Інна Карзанова залучили гімназистів до участі в іграх та хороводах.

Не дивлячись на ще досить холодну погоду за вікном, у гімназії панувала справжня тепла весна, відчуття якої гімназистам подарували артисти філармонії.