Відвідання виставки «100 шедеврів світової скульптури»

29 квітня 2013р.

Відвідання виставки

«100 шедеврів світової скульптури»

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал»  вперше в Україні організував безпрецендентну виставку – «100 шедеврів світової скульптури», що представив в одному часі і просторі твори знакових для світу митців.

29 квітня 2013 року наші гімназисти під керівництвом вчителя французької мови Ганщук Надії Олегівни  відвідали  цю унікальну експозицію.

Виставка «100 шедеврів світової скульптури» – меценатський проект. За підтримки Французького культурного центру та  українських колекціонерів тут були зібрані  найяскравіші твори світового мистецтва  Тут були представлені  роботи провідних авторів кінця XIX – першої половини XX століття, таких як: Огюст Роден, Арістід Майоль, Амедео Модільяні, Генрі Мур, Ганс Арп, Олександр Архипенко, Костянтин Бранкузі, Рембрандт Бугатті, Поль Гоген, Сальвадор Далі, Едгар Дега, Альберто та  Діего Джакометті,  Хана Орлова, Пабло Пікассо, Огюст Ренуар та Жак Ліпшиць.

У рамках цього проекту  Мистецький Арсенал ініціював публічну дискусію щодо державної підтримки  національних музеїв та розвитку мистецтва в Україні.

Для учнів гімназії була проведена екскурсія  по «Мистецькому Арсеналу». Гімназисти дізнались багато цікавих фактів про життя та творчість скульпторів.

Найбільше серед усіх експонатів гімназистам запам’яталися такі скульптури: «Мислитель» (1880) та «Собор» (1908) Огюста Родена, «Король та королева» (1952) Генрі Мура, «Венера» Сальвадора Далі (1959).

Після закінчення екскурсії гімназистів запросили до арт-майстерні, де вони мали змогу створити свої власні роботи з глини.

Сповнені нових вражень, емоцій та знань діти повернулися до гімназії. Безумовно, такі екскурсії сприяють розширенню світогляду учнів, всебічному розвитку та морально-естетичному вихованню особистості гімназистів.

(Фотозвіт з виставки Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)