Літературний урок для учнів 5-6 класів "Отговорила роща золотая..."

19 жовтня 2012 р.

Літературний урок для учнів 5-6 класів

"Отговорила роща золотая..."

19 жовтня 2012 року у рамках декади зарубіжної літератури та російської мови відбувся відкритий інтерактивний літературний урок у 5-6 класах на тему «Отговорила роща золотая...» (вивчення поетичної спадщини російських митців). Урок провели вчитель зарубіжної літератури Пучок Юлія Вікторівна та вчитель музики Галанська Валерія Валеріївна. Основною метою вчителя Пучок Юлії Вікторівни було створити умови, за яких діти отримали б задоволення від спілкування з мистецтвом – літературою, музикою, живописом, а також виховувати почуття прекрасного і любов до природи.

Інтерактивний урок розпочався музичною композицією на слова С. Єсєніна  «Отговорила роща золотая...» у виконанні вчителя музики Галанської Валерії Валеріївни. Діти натхненно декламували поезію О. Пушкіна, Ф. Тютчева,  А.Фета, І. Буніна, І.Тургенева та інших поетів, присвячену чарівності осінньої пори; ділилися враженнями від прослуханого шедевра музичної класики  П.І. Чайковського під назвою «Жовтень. Осіння пісня»; милувалися різнобарвною красою осінніх пейзажів у творчому виконанні  Насті Радченко, Поліни Кошової та  Насті Мішкой. Особливо вразила своєю художньою майстерністю робота учениці 6-го класу Коротєєвої Насті, яка написала картину "Золота осінь".

На уроці панувала атмосфера мистецької студії, де кожен почувався справжнім поціновувачем витонченої краси осінньої природи.