Відкритий урок з російської мови у 5-му класі

23 жовтня 2012 р.

Відкритий урок з російської мови у 5-му класі

У рамках декади світової літератури та російської мови 23 жовтня 2012 р. вчитель Боліла Лариса Анатоліївна провела урок «Захоплююча граматика» в 5-му класі.

Учні заздалегідь отримали завдання, підготували цікаві питання, лінгвістичні завдання, загадки тощо.

Урок пройшов у формі конкурсу між двома командами. Вчителем були запропоновані логічні задачі, шаради та ребуси з лінгвістики.

Синявська Катерина запропонувала розв`язати граматичний кросворд, а Гладкевич Денис та Пілунський Данило – знайти зашифровані слова.

На уроці звучали жартівливі вірші про синоніми, омоніми, антоніми та фразеологізми.

Діти не тільки отримали гарні оцінки, а й поповнили свій словниковий запас, навчились точніше формулювати власну думку, користуватися довідковою літературою.

Урок був дуже цікавим. Тому учні з нетерпінням чекають наступних уроків з граматики.