|
|
Образотворче мистецтво (живопис, графіка)
|
Щоб збільшити зображення - натисніть, будь ласка, на фото лівою кнопкою миші
Малюнки гімназистів
2016-2017 навч. рік
Малюнки гімназистів
2015-2016 навч. рік
|
|
|
Трухан Марія 1-А
|
|
Заячківська Марія 1-Б
|
|
|
|
Партола Ксенія 1-А
|
Фокіна Олександра 1-Б
|
Заячківська Марія 1-Б |
|
|
|
Тонконог Михайло 1-А
|
|
Ченська Світлана 1-А
|
|
|
|
Чернолевський Ярослав 1-А
|
Волков Матвій 1-Б
|
Тонконог Михайло 1-А |
|
|
|
Тимошок Ілля 3 клас
|
Заячківська Марія 1-Б
|
Партола Ксенія 1-А |
|
|
|
Боднар Станіслав 1-Б
|
Тонконог Михайло 1-А |
Кармалеєв Артем 1-А
|
|
|
|
Трухан Марія 1-А
|
|
Десик Тимофій 1-Б
|
|
|
|
Мінецька Ліза 1-Б
|
|
Боднар Станіслав 1-Б
|
|
|
|
Фокіна Олександра 1-Б
|
Заячківська Марія 1-Б
|
Десик Тимофій 1-Б
|
|
|
|
Тимошок Ілля 3 клас
|
|
Заячківська Марія 1-Б
|
|
|
|
Заячківська Марія 1-Б |
|
Тимошок Ілля 3 клас |
2014-2015 навч. рік
Роботи учнів художньої студії
|
|
|
Клименко Настя, 3 клас |
|
Степаненко Назар, 2 клас |
|
|
|
Дідович Кароліна, 2 клас |
|
Степаненко Назар, 2 клас |
|
|
|
Кошова Уляна, 2 клас |
|
Седлецька Ліза, 2 клас |
|
|
|
Бородай Софія, 3 клас |
|
Короткевич Аня, 3 клас |
|
|
|
Дідович Кароліна, 2 клас |
|
Сиваченко Ліза, 3 клас |
|
|
|
Дідович Кароліна, 2 клас |
|
Сиваченко Ліза, 3 клас |
|
|
|
Чекаленко Настя, 3 клас |
|
Бородай Софія, 3 клас |
|
|
|
Короткевич Аня, 3 клас |
|
Седлецька Ліза, 2 клас |
|
|
|
Дідович Кароліна, 2 клас |
|
Сиваченко Ліза, 3 клас |
2013-2014 навч. рік
Роботи учнів художньої студії
|
|
|
Бородай Софія, 2 клас |
|
Седлецька Ліза, 1 клас |
|
|
|
Чекаленко Настя, 2 клас |
|
Климеко Настя, 3 клас |
|
|
|
Лялька Катерина, 1 клас |
|
Муравйова Аня, 4 клас |
|
|
|
Дідович Кароліна, 1 клас |
|
Короткевич Аня, 1 клас |
|
|
|
Овчаренко Настасія, 1 клас |
|
Кошова Уляна, 1 клас |
Роботи учнів 1-го класу на тему: "Космічні фантазії"
|
|
|
Кулик Катя, 1 клас |
|
Авраменко Даня, 1 клас |
|
|
|
Гайдукевич Владислав, 1 клас |
|
Цапко Серафим, 1 клас |
|
|
|
Седлецька Ліза, 1 клас |
|
Бурцева Катя, 1 клас |
|
|
|
Кочевих Настя, 1 клас |
|
Гайдукевич Владислав, 1 клас |
|
|
|
Тимошок Ілля, 1 клас |
|
Руденко Арсеній, 1 клас |
|
|
|
Овчаренко Настя, 1 клас |
|
Авраменко Даня, 1 клас |
|
|
|
Короткевич Аня, 2 клас |
|
Дідович Кароліна, 1 клас |
|
|
|
Овчаренко Настасія, 1 клас |
|
Муравйова Анна, 4 клас |
|
|
|
Кулик Катя, 1 клас |
|
Клименко Настя, 3 клас |
|
|
|
Авраменко Даня, 1 клас |
|
Філоненко Настя, 2 клас |
|
|
|
Короткевич Анна, 2 клас |
|
Степаненко Назар, 2 клас |
2012-2013 навч. рік
|
|
|
Цісельский Іван, 1 клас |
|
Березкіна Настя, 3 клас |
|
|
|
Мурвайова Анна, 3 клас |
|
Муравйова Анна, 3 клас |
|
|
|
Короткевич Анна, 1 клас |
|
Клименко Настя, 2 клас |
|
|
|
Погосян Маргарита, 4 клас |
|
Антоненко Катя, 2 клас |
|
|
|
Антоненко Катя, 2 клас |
|
Короткевич Анна, 1 клас |
|
|
|
Муравйова Анна, 3 клас |
|
Омельчук Даша, 1 клас |
|
|
|
Пітателева Діана, 2 клас |
|
Погосян Маргарита, 4 клас |
|
|
|
Павленко Іванна, 1 клас |
|
Антоненко Катя, 2 клас |
|
|
|
Косолап Саша, 2 клас |
|
Поліщук Юлія, 2 клас |
|
|
|
Антоненко Катя, 2 клас |
|
Березкіна Настя, 3 клас |
|
|
|
Жидкова Оля, 3 клас |
|
Муравйова Анна, 3 клас |
|
|
|
Пеліновська Вероніка, 3 клас |
|
Погосян Маргарита, 4 клас |
|
|
|
Антоненко Катя, 2 клас |
|
Клименко Настя, 2 клас |
|
|
|
Погосян Маргарита, 4 клас |
|
Яценко Гліб, 2 клас |
|
|
|
Погосян Маргарита, 4 клас |
|
Романчук Даша, 1 клас |
|
|
|
Семерунь Даша, 1 клас |
Березкіна Настя, 3 клас |
Нестерова Маша, 1А клас |
Власюк Катерина, 2 клас Головач Михайло, 2 клас
|
|
|
|