Стимул роботи учнів

17 вересня 2012 р.

Стимул роботи учнів

Засновник гімназії Дашковська Валентина Петрівна ще з моменту відкриття закладу (2001 рік) впровадила рейтингову систему оцінки діяльності учнів, яка дає змогу оцінити не лише навчальні досягнення, а й відзначити участь гімназистів у позакласних заходах. За результатами рейтингу в кінці кожного навчального року, а протягом  2001-2007 рр. – у кінці кожного семестру, Валентина Петрівна виплачує кращим учням стипендії. Стипендії отримують: відмінники навчання, переможці предметних олімпіад, конкурсів МАН, а також активісти гімназії. Крім стипендій, діти отримують подарунки до Дня знань (нові учні), новорічних свят, на свій день народження, під час проведення предметних декад, різноманітних свят та конкурсів.

Так 17 вересня 2012 року на традиційній загальногімназійній лінійці були відзначені учні, які взяли активну участь у підготовці та проведенні свята Першого дзвоника. Солодкі  подарунки  отримали  учень 3-го класу Гузько Михайло, учениця 6-го класу Мішкой Анастасія, учениця 6-го класу Радченко Анастасія, учень 7-го класу  Казанцев Данило, учениця 8-го класу Гончаренко Олександра,  учень 10-го класу Онисович Дмитро, учениця 10-го класу Петренко Наталія та наймолодші гімназисти - учні 1-А і 1-Б класів.

Бажаємо всім успіхів!